" />

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma

Tarih: 14 Mayıs 2013 ~ Kategori: Şişli ~ Yazar: editor
" width="140" height="125" alt="Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma" align="left" title="Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma" / style="border:#808080 1px solid; padding:5px; margin-top:2px;">

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü sizin için en iyi hizmeti veren sitemizden yararlanarak sağlık sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Sizlerde hastanemizde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için muayene olmalısınız. Hastanemizde muayene olabilmek için önceden randevu alınmalıdır. Sizlerde sitemizi güncel bir şekilde takip ederek tüm devlet hastanelerinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi randevu alma işlemleri için gerekli iletişim bilgileri aşağıda sizin için yer almaktadır. Sizlerde bu iletişim bilgilerini kullanarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.
İl / İlçe: Şişli/İstanbul
Hastane Adresi: Darülaceze Cad. No:25 Okmeydanı – Şişli / İSTANBUL
Telefon Numarası: 0212 314 55 55 – 0212 221 77 77
Fax Numarası: 0212 221 78 00
E-Posta Adresi: hastahaklari@okmeydani.gov.tr
Hastanenin Bölümü: Onkoloji Bölümü
Randevu Adresi: http://www.linkkisalt.com/5e2

İncelemiş olduğuz Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma sayfası hakkındaki görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum alanından yapabilirsiniz. Randevu alma işlemi için yukarıdaki internet adresine tıklamanız gerekmektedir. Randevu işlemleri sırasında hata alan veya takılan ziyaretçilerimiz Randevu Nasıl Alınır? sayfasını ziyaret etmesini gerekmektedir. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma sayfasını ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yedikule Göğüs Hastalıkları Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma

Tarih: 27 Şubat 2013 ~ Kategori: Zeytinburnu ~ Yazar: editor
Yedikule Göğüs Hastalıkları Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma

Yedikule Göğüs Hastalıkları Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü siz değerli vatandaşlarımız için gereken her türlü hizmet sunulmaktadır. Sizlerde hastanemizde muayene olarak sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hastanemizde muayene olabilmek için önceden randevu almanız gerekmektedir. Sizlerde hastanemizden randevu alarak bir an önce muayene olabilirsiniz. Yedikule Göğüs Hastalıkları Devlet Hastanesi randevu alma işlemleri iletişim bilgileri aşağıda sizin için yer almaktadır. Sizlerde bu iletişim bilgilerinden faydalanarak randevu alabilir ve muayene olabilirsiniz.
İl / İlçe: Zeytinburnu/İstanbul
Hastane Adresi:Kazlı Çeşme Mah. Belgrad Kapı Yolu Cad. N:1 Zeytinburnu / İSTANBUL
Telefon Numarası: 0 (212) 664 17 00 – 0 (212) 409 02 00
Fax Numarası: 0 (212) 664 10 10
E-Posta Adresi: info@yedikulegogus.gov.tr
Hastanenin Bölümü: Onkoloji Bölümü
Randevu Adresi: http://www.linkkisalt.com/550

İncelemiş olduğuz Yedikule Göğüs Hastalıkları Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma sayfası hakkındaki görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum alanından yapabilirsiniz. Randevu alma işlemi için yukarıdaki internet adresine tıklamanız gerekmektedir. Randevu işlemleri sırasında hata alan veya takılan ziyaretçilerimiz Randevu Nasıl Alınır? sayfasını ziyaret etmesini gerekmektedir. Yedikule Göğüs Hastalıkları Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma sayfasını ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şişli Etfal Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma

Tarih: 1 Şubat 2013 ~ Kategori: Şişli ~ Yazar: editor
Şişli Etfal Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma

Şişli Etfal Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü siz vatandaşlarımıza greken en iyi hizmeti sunmakta ve sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktayız. Sizlerinde psikolojik sorunlarınız varsa hastanemizde muayene olarak sorunlarınızı giderebilirsiniz. Hastanemizde muayene olabilmek için önceden randevu almanız gerekmektedir. Şişli Etfal Devlet Hastanesi randevu almanız gerekmektedir. Sizlerde bu iletişim bilgilerini kullanarak randevu alabilir ve muayene olabilirsiniz.
İl / İlçe: Şişli/İstanbul
Hastane Adresi:Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Halaskargazi Cad. Etfal Sk. 34371 ŞİŞLİ / İSTANBUL
Telefon Numarası: +90 212 373 50 00
Fax Numarası: +90 212 224 07 72
E-Posta Adresi: info@sislietfal.gov.tr
Hastanenin Bölümü: Onkoloji Bölümü
Randevu Adresi:http://www.linkkisalt.com/50x

İncelemiş olduğuz Şişli Etfal Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü Randevu Alma sayfası hakkındaki görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum alanından yapabilirsiniz. Randevu alma işlemi için yukarıdaki internet adresine tıklamanız gerekmektedir. Randevu işlemleri sırasında hata alan veya takılan ziyaretçilerimiz Randevu Nasıl Alınır? sayfasını ziyaret etmesini gerekmektedir. Şişli Etfal Devlet Hastanesi OnkolojiBölümü Bölümü Randevu Alma sayfasını ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Beykoz Devlet Hastanesi Onkoloji Randevu Alma

Tarih: 1 Ekim 2012 ~ Kategori: Beykoz ~ Yazar: editor
Beykoz Devlet Hastanesi Onkoloji Randevu Alma

Beykoz devlet hastanesi Onkoloji bölümü siz vatandaşlarımızda kanser riski olmaması için herşeyi yapıyor. Uzman kadrosu ve pozitif hizmetli personelleriyle size hem en iyi hizmet hemde hijyenik bir ortam sunmak için çalışıyor. Sizinde kanser konusunda bi şüpheniz varsa hemen randevu alı ve hastanemize muayene olmaya gelin. Beykoz Devlet Hastanesi randevu alma işlemleri ile ilgili iletişim bilgileri aşağıda sizin için sunulmuştur tek yapmanız gereken ulaşıp bir an önce randevu almak.
devamı…

Onkoloji

Google+ Friend Feed Vimeo